Strona główna
Kontakt

 

 

Kompozyty kamienne na bazie żywicy akrylowej są wyśmienitym materiałem na wykonanie różnego rodzaju blatów, półek i elementów zabudowy urządzeń.

Są idealnie gładkie i jednolite. Są odporne na czynniki zewnętrzne i wytrzymale na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Łatwo i bez śladów poddają się też naprawie i regeneracji.

Można je stosować jako blaty ciągów kuchennych, blaty stołów, blaty pod urządzenia sanitarne oraz jako półki. Szeroka gama elementów wykończeniowych: obrzeża i listwy wykończeniowe zwiększa walory estetyczne i funkcjonalne.

Mają wygląd kamienia, ale ich obróbka jest niezwykle łatwa. Ponadto mogą być kształtowane w dowolny sposób, w skomplikowane wygięcia i kąty, w zależności od koncepcji aranżacji całego wnętrza. Kompozyt kamienny może być wycinany i kształtowany tak, aby pasował do każdego zlewu i umywalki. Niewidoczne połączenia między blatem, listwą przyścienną i zlewem zapewnia elegancki wygląd.

Harmonijnie komponują się z innymi materiałami używanymi do wykończenia wnętrz dzięki szerokiej gamie kolorów, odcieni i strukturze.

W wyborze kompozycji i praktycznego zastosowania elementów z kompozytów kamiennych pomoże i doradzi wysokiej klasy fachowiec - pracownik z naszej firmy.

Kraina Blatów - Andrzej Tarnawski

ul. J. Bema 51, 38-400 Krosno

 www.krainablatow.pl,   e-mail: biuro@krainablatow.pl

tel. 662 659 659